Informacje

Kontakt

Grzegorz Kukuła

Babińsliego 23d/18

30-393 Kraków

E-mail:
Telefon:
604 866 942

O sprzedającym

Jestem osobą, która obsługuje swoich klientów profesjonalnie, uczciwie, rzetelnie. Oferowany przeze mnie produkt jest w 100 % orginalny, prawidłowo przechowywany z odpowiednio długim terminem ważności.


 

 

Gwarancja jakości

 

   

Image

   DORSIM  gwarantuje najwyższą jakość produktów.   Ich produkcja odbywa się z godnie z procedurami GMP oznaczającej Dobrą Praktykę Wytwarzania.     Znakomite cechy produktów  DORSIM:

  • Naturalne składniki
  • Wysoka jakość
  • Ekskluzywne produkty
  • Wysoka technologia produkcji
  • Rozsądne ceny
  • Wysoki poziom odsprzedaży
  • Bezpieczne i nie powodujące efektów ubocznych

Płatność/dostawa

Koszt dostawy:

przesyłka priorytetowa - 11,00 zł.

przesyłka za pobraniem priorytetowa - 14,00 zł.

Realizacja zamówienia natychmiast po otrzymaniu wpłaty na konto lub po otrzymaniu informacji mailowej lub telefonicznej , że proszą Państwo o przesyłkę za pobraniem.

 

Regulamin

1. Zakup. Jeżeli zakupicie Państwo produkt i zdarzy się, że musicie Państwo zrezygnować z dokonanego zakupu, postarajcie się mnie o tym zawiadomić w możliwie najkrótszym czasie. W końcu też jestem człowiekiem i rozumie różne sytuacje.2. Płatność.
Proszę przy dokonywaniu wpłaty na konto o podanie w tytule imie i nazwisko podane w mailu przy zakupie. Ułatwi mnie to znacznie rozpoznanie płatności i przyspiesza czas finalizacji transakcji. Jeżeli wybieracie Państwo wysyłkę za zaliczeniem pocztowym, proszę o powiadomienie mnie o tym w mailu zaraz po dokonaniu zakupu.

3. Dostawa.
Wysyłki następują natychmiast po wpłynięciu środków na moje konto, a w przypadku wysyłki za pobraniem po otrzymaniu maila z wiadomością wybranej przesyłki. Przesyłki wysyłam wyłącznie priorytetem. Jeżeli w ciągu 3 dni roboczych nie otrzymacie Państwo ode mnie przesyłki. Proszę o natychmiastowy kontakt. W ciągu całego czasu trwania transakcji jesteście Państwo przeze mnie informowani na bieżąco o statusie jej realizacji. Począwszy od chwili otrzymania pieniędzy, wysyłki towaru i zakończenia transakcji. Jeżeli chcecie Państwo otrzymać przesyłkę na inny adres niż podany w mailu proszę o bezzwłoczne powiadomienie mnie o tym fakcie, najlepiej od razu po dokonaniu zakupu.

4. Pytania.
Z chęcią udzielę Państwu odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania lub wątpliwości. Proszę napisać do mnie.

5. Odbiór osobisty.
Odbiór po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym.

6. Moja dewizja.
Jestem osobą, która obsługuje swoich klientów profesjonalnie, uczciwie, rzetelnie. Oferowany przeze mnie produkt jest w 100% oryginalny, prawidłowo przechowywany z odpowiednio długim terminem ważności.

Z poważaniem

Grzegorz.

Inne